Adres: Barbaros Mah. Buğday Sokak 12/2 Çankaya/Ankara
Duygu Seramik
0536 736 12 15 Bize Ulaşın
0536 736 12 15 Bize Ulaşın
0 ürün / 0.00 

Alışveriş & Teslimat

Elektronik alışveriş yapma adımları

1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olabilmek için “ÜYE OLUN” linkini kullanabilirsiniz.

2. Almak istediğiniz ürünleri miktarını belirledikten sonra “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.

3. Alışveriş sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatlarına KDV dahildir.

4. Sepetinizdeki ürünleri 3 farklı şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeme , kredi kartı ile taksitli ödeme, havale ile ödeme. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra “Satın Al” butonuna tıklayın.

5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, güvenilir kargo şirketlerinden biri aracığıyla siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.

6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir.

7. Sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Kargo bilgileri

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünlerin bir kopyası sitemizdeki modülden görme imkanına sahip olacağız bu liste üzerinde bir eksiklik yada stoklarda olmayan ürün olursa size bilgi verilerek güncelleme yapılacaktır. Olmayan ürünlerin yerine ilave etmek istemediğiniz durumlarda kalan bakiyeniz tarafınıza iade edilecektir.

Stoklarımızda mevcut olan ürünler 48 saat içersinde adresinize teslim edilirken, oluşan özel durumlarda ürün teslimatları 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.Kargo şirketlerinin, bizim tarafımızdan teslim edilen siparişlerinizi size teslim etme süresinin uzaması durumundan firmamız sorumlu değildir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler bizim veya tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte yada nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda firma yetkilileri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.

Kesinleşen siparişler, siparişin alındığı gün itibarıyla saat 16:00’den sonraki 48 saat içersinde, Anlaşmalı Kargo tarafından adresinize teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süresi, olağanüstü hava şartları veya ulaşım problemleri nedeniyle 48 saatlik sürenin dışına sarkabilmektedir. Bunun yanında özelikle büyük şehirlerde teslimat süreleri genellikle 24 saat içersinde gerçekleşmektedir.

Aksi belirtilmediği takdirde duyguseramikboya.com’dan yapılan alışverişlerde, kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, ürünlerin hacim ve ağırlık durumlarına göre kargo şirketi tarafından belirlenmektedir.

Siparişleriniz kargoya verildiğinde, kargo takip numarası cep telefonunuza mesajla iletilecektir. Kargo takip numarasıyla kargo şirketinin sisteminden siparişinizi takip edebilirsiniz.

Ürün fiyat bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda duyguseramikboya.com kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu ve bunların iade veya ayıplı mal şartlarını bozduğunu unutmamalısınız.